THE BEST SIDE OF کارشناسی ماشین

The best Side of کارشناسی ماشین

The best Side of کارشناسی ماشین

Blog Article

کارشناس طبق زمان بندی اعلام شده در محل حضور پیدا کردند و به دقت و ظرافت بدنه و فنی ماشین بررسی شد و با خیال راحت معامله انجام شد و خیلی خوشحال شدم که در آخر کارشناسی یک نسخه قرارداد خام برای معامله ماشین در اختیارمون گذاشتن.

کارشناس رنگ خودرو سیار: کارشناسی خودرو در محل باید اصولی و درست باشد و مسائل مهم زیادی را چک کند. برای مثال نکاتی مانند بررسی کردن جای به جای بدنه ماشین با به کار بردن ضخامت سنج دیجیتال، نور فلویورسنت، همچنین چک کردن با دقت چشمیبررسی کامل پالونی ها وشاسیهای ماشین با استفاده از دستگاه مگنت، جوشکاری های موجود ناپیدای زیر خودرو، تست کردن دیاگ و چک کردن قسمت‌های برقی با طور کامل، چک کردن سنسورهای خودرو و مطمئن شدن از درست کارکردن آنها، بررسی کامل موتور، گیربکس و همچنین تست کردن درایو، علاوه بر تمام اینها بررسی شدن تمام ادوات مکانیکی ماشین مثل جلوبندی و غیره.

اما در صورتیکه مالک اولیه‌ی خودرو، با شما صادق نبوده باشد و مشکلات خودرو را پنهان کرده باشد، بعد از برملا شدن مشکلات خودرو، قیمت کارشناسی ماشین ??????? ???? ????? باید بر عهده او باشد.

تست چراغ‌ها: وضعیت تمامی چراغ‌های ماشین، به‌خصوص چراغ‌های عقب، جلو، راهنما و ترمز، بررسی می‌شود. نتظیمات زاویه چراغ‌ها نیز در این مرحله چک می‌شود.

این اطلاعات را دستگاهی بنام دیاگ خوانده و ویرایش می‌کند. در این قسمت کافیست کارشناس، دستگاه دیاگ را به خودرو متصل کرده و پارامترهای مهم را موردبررسی قرار دهد.

از آنجایی که موتورهای ایرانی از لحاظ کارکرد و کیفیت فرق چندانی باهم ندارند، پیشنهاد می‌شود که در صورت امکان به تعمیر موتور بپردازید.

آیا فرقی بین کارشناسی خودرو در کرج با سایر شهرها وجود دارد؟

زیرا علاوه بر فرسودگی قطعه که می تواند علت مهمی برای عوض کردن آن باشد، تعصادفات و برخوردهای شدید از جمله مهم ترین دلایل است.

تشخیص تصادفات گذشته: کارشناس کاربلد، قادر است رد سنباده را روی بدنه ماشین ببیند. وجود رد سنباده می‌تواند گواه وجود تصادفات گذشته باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خودرو پردازش هوشمند است.

باید در نظر داشته باشید که برای خرید خودروی صفر و دسته دو باید در کارشناسی تفاوت قائل شوید. با توجه با نوسان بازار کارشناسی بدنه خودرو نمیتواند هزینه ثابتی داشته باشد. زیرا در کنار بدنه خودرو، مشخصات فنی دیگر مانند: داخل کابین، موتور، گیربکس، رنگ بدنه، و… را نیز باید درنظر بگیرید.

در نحوه کارشناسی خودرو باید بخش‌های زیادی را درنظر داشت که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

قیمت‌گذاری به روز و دقیق خودرو، متناسب با نوسانات بازار

پس می‌توان گفت فایده‌ی دوم استفاده از کارشناس خودرو در محل هنگام خرید خودروی کارکرده، این است که کارشناس سلامت خودرو را چک و آن را قیمت‌گذاری می‌کند.

Report this page